Подарунковий сертифікат на фотосесію – чудова можливість оригінально оформити і піднести подарунок близьким людям. Фотозйомка – це завжди актуально для будь-якої людини, чи то для дорослого, чи для дитини, адже красиві, чуттєві знімки завжди дарують радість і дозволяють неодноразово переживати прекрасні моменти, зафіксовані на фото.

Фотосесія може бути приурочена чи то до свята, чи до весілля, ювілею, річниці або до дня народження. Послугою можуть скористатися як одна людина, так і декілька: ви можете привести з собою на зйомку свою сім’ю, кохану людину або ж прийти з друзями.

Сертифікат замовляється на будь-яку суму; мінімальна ціна – 1.500 грн (вартість лише зйомки протягом 1 години). Тривалість фотосесії обговорюється заздалегідь.

До вартості сертифікату можна включити послуги візажиста, перукаря, оренду студії і реквізиту, створення фотокниги, друк фото, а також будь-який подарунок, який буде вручений власникові сертифіката під час зйомки.

Незалежно від ціни сертифікату всі фотографії зі зйомки проходять постобробку.

Маючи на руках подарунковий сертифікат, можна не прив’язуватися жорстко до часу: фотозйомка може бути проведена в зручний для вас день за попереднім погодженням.
Подаруйте своїм рідним і близьким гарний настрій – замовте подарунковий сертифікат на професійну фотозйомку, і ви забезпечите їх приємними емоціями і яскравими фотознімками!

The price of a gift certificate for an hour-long photo session:

1.500 grn