ФОТОЗЙОМКА

Мініфотосессія (по 30 хвилин) – це відмінна можливість недорого і за короткий час отримати гарні, професійні знімки. Такі фотосети проводяться в межах фотопроектів, недалеко від місця перебування фотографа або в тому випадку, коли ви підлаштовуєтесь під дату і час до інших, більш тривалих за часом, фотозйомок.

Для студійних індивідуальних або сімейних фотозйомок підійде час від години до двох (студію можна бронювати і на півтори години).

Вартість фотозйомки:
30 хв – 800 грн;
1 година – 1.500 грн, наступні години по 1.200 грн/год.

Ціна не залежить від кількості людей, пори року чи виду зйомки. Всі вдалі фотознімки проходять обробку (в годину виходить в середньому близько 60 кадрів).
Іноді, якщо у вас підготовлений цікавий образ, знімаю за договірною ціною або ТФП – запитуйте, все це обговоримо).

Зйомка за містом передбачає оплату таксі в обидві сторони або доставку фотографа на місце зйомки і повернення його до Києва до найближчого метро.

Всі додаткові витрати по оренді студій, реквізитів, одягу, а також вхідні квитки або дозвіл на зйомку сплачуються окремо.
Вибрати студії можна тут.

ФОТОКНИГА

Ціна фотокниги формується виходячи з різних показників: матеріалу виготовлення, виду обкладинки, формату сторінок, кількості розворотів, типу друку. Фотокнигу можна замовити на основі ваших особистих фото або за фактом замовленої у мене фотосесії.

Випускні альбоми для випускників садочків та шкіл дещо відрізняються від індивідуальних фотокниг.
Вартість такого альбому включатиме фотозйомку, обробку фото, дизайн і друк. Крім багатосторінкових альбомів є можливість замовити планшети або трюмо.

Найбільш затребувані формати альбомів – 23х23, 20х30, 30х30 см.

Ціна індивідуального альбому альбомного формату на 10 розворотів з дизайном і друком, але без обробки фото складе 1000 грн.

Планшети, трюмо, випускні альбоми зі зйомкою, обробкою фото, дизайном і друком стартують від 300 грн за планшет (1 внутрішній розворот + фотообкладинка). Кожен наступний розворот в фотокнизі – плюс 100 грн.

Приклади дизайну фотоальбому можна подивитися тут.

РЕТУШ фото

Вартість послуг по постобробці фотографій (ретуш, корекція кольору, художня обробка фото, підготовка до друку) залежить від багатьох чинників і різниться за складністю виконання роботи. Якщо бажаєте замовити послугу по корегуванню фото, в супровідному листі вкажіть бажані терміни виконання і опишіть завдання (який потрібен вид ретуші). Всі фото бажано висилати в форматі RAW. Здача роботи відбувається точно в обумовлений термін і після 100% передоплати на карту Приватбанку (Україна).

БАЗОВА (легка) обробка включає в себе загальну художню тональність знімка, яскравість/контрастність/насиченість, корекцію, баланс білого, чіткість – 7 грн/фото.

ПОГЛИБЛЕНА (технічна) обробка включає в себе попередню базову ретуш, а також видалення різноманітних дефектів (ціна за фото при цьому може варіюватися від 10 до 100 грн):
– чистка фону від пом’ятості, тріщин, зайвих предметів, сміття;
– ретуш шкіри (усунення почервоніння, зморшок, прищів, синців);
– пластика обличчя, волосся (видалення зайвих пасом, втягування живота, округлість стегон, усунення сутулості плечей, відбілювання зубів).
– колаж (заміна фону, додавання ефектів і написів на фото, ін.) – від 30 грн/фото і вище в залежності від рівня складності.

ГЛИБОКА ретуш (high-end) підходить для більш серйозних зйомок в стилі б’юті, в яких важливі всі деталі, і включає в себе:
– базову і поглиблену обробки;
– глибоку ретуш шкіри;
– детальна ретуш волосся (усунення зайвих пасом, корекція зачіски, промальовування вій, брів, пластика).
Ціна варіюється від 100 грн до 300 грн.

Ціни вказані з урахуванням того, що фотограф зберігає за собою право розміщувати фотографії на сайті, в соціальних мережах, виставках і друкованих матеріалах. Якщо ви хочете приватну зйомку, вартість може підвищитися, при цьому про конфіденційну зйомку фотографа необхідно попередити заздалегідь.
Вихідні RAW-файли є інтелектуальною власністю фотографа і гарантією його авторського права, вони не передаються замовнику.


A gift

certificate
for photo session

sertif